SAYGIN, KALİTELİ VE
GÜVENİLİR HİZMET!
Müşterilerimizin istek ve beklentilerini istikrarlı kalite
anlayışı ile karşılayarak, değer yaratmayı esas alan
kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz
ve rekabetçi büyüme potansiyelimizla en iyi şekilde
hizmet verme ve proje üretme hedefindeyiz.

Misyon

GülBims faaliyet gösterdiği sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak, güvenilir, çevreye duyarlı ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak bu çerçevede projeler geliştirmeyi amaç edinmiştir. Bunun yanında en iyi şekilde müşterilerin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak, değer yaratmayı esas alan kurumsal yapısı ve müşteri odaklı çalışma stratejisi beraberinde rekabetçi büyüme potansiyalı ile yerine getirmektir.

Vizyon

Her alanda insanların yaşam kalitesini arttıracak ve benzerlerine örnek teşkil edecek projeler tasarlamak ve gerçekleştirmektir. Gülbims müşteri memnuniyetini her şeyin önüne alarak kalite ve güven doğrultusunda pazar payını genişleterek daha fazla sayıda ihtiyaca cevap verebilme, müşterilerine ideal ve bireysel çözümler bulma, toplum sağlığına ve çevreye duyarlı olma ve yapı sektöründeki gelişmeleri takip ederek bu gelişmelere katkıda bulunmak hedefindedir.

Slide ÜRÜNLERİMİZİ KEŞF EDİNİZ!

Kalite Belgeleri

GülBims ürün kalitesini daima en yukarda tutmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yanıt verebilmek için eğitim ile birlikte kalite kontrol sistemlerine de büyük önem vermektedir. Ürün kalitesini etkileyen tüm hammaddeler, yarı mamuller ve üretimi tamamlanmış ürünler piyasaya arz edilmeden önce mutlaka gerekli kontrollerden geçirilmektedir.